درباره ما

24-10-17-48

چرا شرکت پویاگر معمار شمال؟

شرکت ما بهترین گزینه برای مشاوره در طراحی و ساخت خانه شماست.

         همواره بر این باور استواریم که یک شرکت ساختمانی موفق، باید درک درستی از اصول مهندسی عمران و معماری داشته باشد تا با کمک گرفتن از آن یک طراحی درست و کاربردی ارائه دهد. از سوی دیگر با لحاظ کردن فاکتورهای اقتصادی و اجرائی از هدر رفتن زمان و سرمایه کارفرمایان جلوگیری کند. بر مبنای این نگرش و با تکیه بر دانش و تجربه سرمایه های انسانی شرکت، در ادامه مسیر خود گامی بلند در جهت رضایت مندی شما عزیزان برداشته ایم. تمامی نکاتی که باید در روند طراحی حرفه ای، ایمنی سازه ها و اجرای پروژه های ساختمانی رعایت شود ریزبینانه در نظر گرفته می شود تا رسالت خود را در عرصه مهندسی عملی کنیم. امروزه زمان و پول زیادی صرف می شود تا یک پروژه ساختمانی بهره برداری شود، زمان و پول خود را دور نریزید، به ما بسپارید تا خانه ای زیبا، راحت و ایمن برایتان بسازیم.

.

اصول کار ما

تیم حرفه ای

ما تیمی حرفه ای و قابل اعتماد در حوزه ی معماری و مهندسی ساختمان داریم که با ارائه راه کار های مناسب در تمام مراحل پروژه با شما همراه هستند.

مدیریت زمان

زمان یکی از باارزش‌ ترین منابع هر پروژه است، شما برای هر محصول یا خدمت مورد نظر، زمان محدودی در اختیار دارید و بدون مدیریت درست زمان، ممکن است پروژه‌ی شما به یک فاجعه ختم شود. برنامه‌ریزی ساده‌ترین روش مدیریت زمان است. این رویکرد تخصص ماست.

پایبندی به قرارداد

رمز موفقیت ما، تعهدی است که در پیمان با شما داریم.
24-10-17-49

تاریخچه

شرکت پویاگر معمار شمال در سال 13​​​​​​​89 با هدف فعالیت در حوزه راه و ساختمان ثبت و تاسیس گردید. طراحی، نظارت، اجرا و نگهداری کلیه پروژه های عمرانی و معماری از قبیل مجتمع های تفریحی، توریستی، اقامتی، مسکونی، اداری، فرهنگی و آموزشی و همچنین راه سازی و راه داری، شرکت در مناقصات و مزایده های دولتی و غیر دولتی و اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی موضوع فعالیت شرکت می باشد. این شرکت برای ارائه خدمات مهندسی عمران و معماری خود، از مهندسین متعهد و با تجربه و سرمایه های انسانی پرتلاش و کوشا بهره گرفته است.

بر حسب اساسنامه ، شرکت ساختمانی پویاگر معمار شمال، يك شركت سهامي خاص دارای شخصيت حقوقي و تابع قوانين تجاری ​​​​​​​جمهوری اسلامی ایران می باشد.

آموزش و نشر مقالات و مطالب علمی و کاربردی در زمینه مهندسی عمران و معماری، از رسالت های شرکت پویاگر معمار شمال می باشد، که به این مهم با مراجعه به منابع معتبر در وبلاگ شرکت پرداخته شده است. شما عزیزان با مراجعه به وبلاگ و مطالعه مطالب و محتوای آن و ارائه پیشنهادات سازنده خود می توانید در این خصوص به ما کمک کنید.

امیدواریم که بتوانیم به عنوان یک شرکت راه و ساختمان موفق هر چه بهتر با ارائه خدمات و پروژه های ساختمانی و راه سازی بی نقص در جهت عمران و آبادانی میهن عزیزمان تاثیرگذار باشیم. البته این هدف با انتخاب شرکت پویاگر معمار شمال به عنوان شرکت معتمد و مورد قبول شما امکان پذیر است.

سرعت دسترسی به اطلاعات، با ایجاد پایگاههای اطلاعاتی و به كارگیری فناوری اطلاعات و استفاده از روش های جدید الكترونیكی در زمینه های ارتباط و مدیریت مشتری از ضرورتهای اصلی تداوم پیشرفت و ماندگاری شرکت ها در عصر دانایی است.
شرکت پویاگر معمار شمال برای دسترسی بهینه به اطلاعات الكترونیكی، اقدام به ایجاد پایگاه وب خود نموده است، با استفاده از اطلاعات موجود در پایگاه به بررسی و پیگیری سفارش های مشتریان می پردازد، كه آثار رفاهی مادی و معنوی آن غیر قابل انكار است .

0
Specialists
0
Happy Clients
0
Successful Cases
24-10-17-51

What Customers Say